WIELKI SUKCES MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI „MANIPULACJE TACHOGRAFEM A BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE”!!!

Inelo Inelo
Aktualności

WIELKI SUKCES MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI „MANIPULACJE TACHOGRAFEM A BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE”!!!

EUROPA O MANIPULACJACH W TRANSPORCIE
16 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się, zorganizowana przez firmę Inelo, międzynarodowa konferencja na temat: „Manipulacje tachografem a bezpieczeństwo na drodze”.

Niezwykłe w skali europejskiej wydarzenie, nad którym patronat objęły Komisja Europejska i Główny Inspektorat Transportu Drogowego, dotyczyło problemu z jakim zmagają się nie tylko polskie firmy transportowe. Konferencja służyła wymianie doświadczeń między służbami kontrolnymi państw europejskich oraz zwiększeniu świadomości konsekwencji manipulacji dla kierowców, przedsiębiorców i dla społeczeństwa. W centrum konferencyjnym Stadionu Narodowego zgromadziło się 290 gości, wśród nich eksperci i przedstawiciele służb kontrolnych m.in. z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Austrii, Norwegii, Finlandii, Danii, Turcji i z Polski. Z prelekcją wystąpili: Bernardo Martinez, reprezentant Dyrekcji Generalnej Komisji Europejskiej ds. Mobilności i Transportu (MOVE), Veronica Pampa (ISCTR w Rumunii), Dariusz Ciereszko (GITD w Polsce), Chris Dooley (Policja w Wielkiej Brytanii), Meelis Moor (Policja w Estonii), Helfried Gössel (Niezależny Ekspert, wieloletni pracownik policji niemieckiej), Małgorzata Stocerz (Inelo), Piotr Żółty (Inelo).

Już wkrótce szczegółowa relacja z konferencji!!

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”0″ images=”3108,3116,3103,3101,3100,3097,3146,3099,3118,3120,3121,3122″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” title=”Fotorelacja”][/vc_column][/vc_row]

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta