Szósty numer kwartalnika Czas na transport – czytacie nas już ponad rok!

Inelo Inelo
Brak kategorii

Nowy rok to nowe ważne dla przewoźników i kierowców przepisy. Co jest już nieuchronne, a nad czym dopiero trwają prace? Na co należy się przygotować w 2019 r.? O tym i o wielu innych ciekawych kwestiach opowiemy w najnowszym, rozszerzonym wydaniu kwartalnika.

Nowy rok – nowe wyzwania dla przewoźników i kierowców

Ubiegły rok obfitował w wiele ważnych dla transportu zmian. Jednak to nie znaczy, że 2019 r. przyniesie wreszcie stabilizację. Wiele istotnych przepisów już zaczęło lub niebawem zacznie obowiązywać. Na niektóre regulacje, takie jak Pakiet mobilności, branża czeka z zapartym tchem, niepewna ostatecznych decyzji na szczeblu unijnym. Zmianom prawnym i planom na 2019 r. poświęcimy właśnie najnowsze, pierwsze w tym roku wydanie kwartalnika Czas na transport. Nie zabraknie także podsumowania 2018 r. i szczegółowego omówienia już wprowadzonych norm.

Recepta na sukces w branży transportu osób

W pierwszym w tym roku numerze nie mogło zabraknąć głosu przedstawicieli branży transportowej. Tym razem do rozmowy zaprosiliśmy firmę zajmującą się przewozem osób. Założyciele air-transfer.pl – Robert Szemro i Michał Chmiel opowiedzą nam m.in. co jest najważniejsze, aby osiągnąć sukces w tej gałęzi transportu, jak nowoczesne technologie wspierają funkcjonowanie firmy oraz o tym, że aby zrobić coś lepiej, warto w pewnych dziedzinach skorzystać z outsourcingu usług.

Ile można zarobić za kółkiem?

Ponieważ problem deficytu kierowców zawodowych nadal jest bardzo poważny, ponownie w kwartalniku zajmiemy się polskim truckerem. Spróbujemy odpowiedzieć na pytania, czego brakuje naszym rodzimym szoferom i ile można zarobić za kółkiem. Nasz ekspert Mariusz Skurzyński wyjaśni, co zrobić, gdy kierowca odchodzi z pracy z dnia na dzień. Omówimy też nowe przepisy, które są szansą dla osób niesłyszących lub niedosłyszących, które chcą podjąć pracę kierowcy zawodowego.

Wersja elektroniczna dla czytelników newslettera VIAON

Czas na transport będzie dostępny w bezpłatnej wersji drukowanej, udostępnianej na naszym stoisku podczas konferencji i eventów branżowych oraz u naszych Regionalnych Managerów Sprzedaży.

Natomiast wersja elektroniczna trafi wyłącznie do czytelników newslettera VIAON. Nasz newsletter to unikalne informacje i porady przygotowane specjalnie dla naszych subskrybentów.

Zapraszamy do subskrypcji -> ZAPISZ SIĘ

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta