NOWA WERSJA 4TRANS 5.0.2 z opcjami ułatwiającymi tworzenie delegacji z różnych systemów telematycznych

Inelo Inelo
Brak kategorii

Rozliczanie kosztów podroży służbowych to element na stałe wpisany w codzienną pracę z kierowcami. W oprogramowaniu 4Tarns przygotowane zostały kolejne funkcje usprawniające rozliczanie tzw. delegacji.

Od wersji 5.0.2 oprogramowanie może wyświetlać na wykresie tygodniowe odcinki zagraniczne ze wszystkich krajów, a nie wyłącznie tych z wymaganą płacą minimalną dla kierowców. To udogodnienie w połączeniu z nową funkcją automatycznego wstawiania przekroczeń granic na podstawie odcinków zagranicznych pozwala na znacznie szybsze stworzenie delegacji. Odcinki zagraniczne trafiają do 4Trans z innych systemów np. telematycznych, czy TMS za pomocą istniejących już opcji importu plików XML lub XLS.

Od teraz do stworzenia delegacji z innych systemów na wykresie tygodniowym, zaimportowane odcinki zagraniczne wystarczy uzupełnić o wjazd/wyjazd z bazy (np. na podstawie widocznych danych z karty) i użyć automatycznego wstawiania przekroczeń granic na podstawie wspomnianych odcinków.

4Trans wersja 5.0.2

Aktualizacja oprogramowania jest bezpłatna dla wszystkich posiadających aktualną gwarancję. Nowa wersja 4Trans będzie sukcesywnie udostępniana, dla kolejnych numerów kluczy, poprzez program Updater.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem zmian w 4Trans 5.0 na naszej stronie internetowej: https://inelo.pl/zmiany/

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta