Narodowe Forum Przewoźników i Menedżerów Transportu

Inelo Inelo
Brak kategorii

VIAONwyłączny dystrybutor INELO – zaprasza wszystkich Klientów na bezpłatną konferencję, która odbędzie się 31 maja 2017 w Ożarowie Mazowieckim.

Forum przewoźników to przede wszystkim:
• pierwsza w Polsce otwarta debata o dumpingu socjalnym w Europie, atakach na polskich kierowców i rentownym biznesie transportowym
• mocny głos wszystkich najważniejszych organizacji branżowych – o sytuacji polskiej branży TSL w UE i nie tylko
• o codzienności firmy transportowej w konkretach – merytoryka i praktyka – płaca minimalna, rekrutacja zawodowych kierowców, krótko i długoterminowe wyzwania przewoźnika i spedytora.

Spośród wielu kwestii, które będą poruszane na konferencji, jedną z najistotniejszych jest kwestia płacy minimalnej, która od dłuższego czasu spędza sen z powiek polskim przewoźnikom. Od 1 stycznia 2015r. Republika Federalna Niemiec jako pierwsza wprowadziła wymóg rozliczania i wypłaty wynagrodzenia minimalnego dla kierowców wykonujących przewozy na terenie ich kraju.
W ślad za nią poszły takie kraje jak: Francja, Norwegia, Włochy, Austria, Holandia. Przewidywane jest także wprowadzenie podobnych przepisów w innych krajach Unii Europejskiej w związku z koniecznością implementacji przepisów UE na gruncie krajowym, a dokładniej dyrektyw 2014/67/UE oraz 96/71/WE .

W jaki sposób dobrze przygotować się do tych zmian? Jakie narzędzia wykorzystać, by zoptymalizować proces rozliczania czasu pracy kierowców a jednocześnie mieć gwarancję poprawności wyliczeń ?

Na te pytania odpowiedzą eksperci VIAONSebastian Hunicz oraz Kamil Korbuszewski w prelekcji pt „Rozliczanie czasu pracy kierowców z wykorzystaniem systemów telematycznych.”

Zapraszamy do wysłuchania głosu ekspertów oraz na nasze stoisko wystawiennicze.
Szczegóły dotyczące konferencji TUTAJ

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta