Inelo na III Sympozjum „Wypadki drogowe w praktyce biegłych”

Inelo Inelo
Aktualności

logo-psbs

sympozjum-8We wrześniu 2016 firma Inelo miała przyjemność wzięcia udziału III Sympozjum „Wypadki drogowe w praktyce biegłych”, którego organizatorem było Polskie Stowarzyszenie Biegłych Sądowych do Spraw Wypadków Drogowych.

Spotkanie było podzielone na dwie części cześć praktyczną, która odbywała się na lotnisku w Kaniowie oraz cześć merytoryczną, prezentacyjną która odbyła się Hotelu Imperium w Pszczynie.sympozjum-4

W części praktycznej biegli mogli zobaczyć w jaki sposób działają narzędzia firmy Inelo i w jaki sposób mogą one być wykorzystywane przez biegłych sądowych podczas badania wypadków drogowych. Zostało zaprezentowane zarówno specjalne oprogramowanie dla biegłych sądowych do kontroli czasu pracy kierowców, jak również urządzenia do odczytu kart kierowców.

iii_sympozjum_psbs-166W części merytorycznej prelekcję na temat Wykrywania manipulacji na tachografach cyfrowych trzech generacji wygłosił Piotr Żółty, Ekspert ds. Obsługi Służb Kontrolnych. Podczas prelekcji zostały poruszone między innymi takie tematy jak:

  1. Zmiany w tachografach cyfrowych w aspekcie wykrywania manipulacji,
  2. Manipulacje na tachografach cyfrowych
  3. Nowa generacja tachografów (rozp. UE nr 165/2014)

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta