GAZELA BIZNESU 2017 DLA INELO

2021-05-27 14:45
Inelo Inelo
Aktualności

Już po raz siódmy INELO zostało uhonorowane tytułem Gazeli Biznesu. To potwierdzenie sprawnego zarządzania oraz prężnego rozwoju naszej firmy.

„Gazele Biznesu” to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Jego autorem jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która weryfikuje dane finansowe zgłoszonych przedsiębiorstw, na zlecenie dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”.

Co niezwykle istotne, o wynikach rankingu nie decyduje głosowanie jury, ale twarde fakty. Aby otrzymać „Gazelę Biznesu 2017” firma musiała rozpocząć działalność przed 2014 r. i funkcjonować nieprzerwanie do dziś, w 2014 r. osiągnąć przychody w przedziale 3-200 mln oraz przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Prestiżowy tytuł jest więc znakiem rozpoznawczym dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

Uzyskane siódmy rok z rzędu wyróżnienie jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju firmy i dążenia do perfekcji. Świadczy również o dużym zaufaniu klientów, którzy od lat wybierają produkty i szkolenia INELO.

Dziękujemy!

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta