GAZELA BIZNESU 2017 DLA INELO

Inelo Inelo
Aktualności

Już po raz siódmy INELO zostało uhonorowane tytułem Gazeli Biznesu. To potwierdzenie sprawnego zarządzania oraz prężnego rozwoju naszej firmy.

„Gazele Biznesu” to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Jego autorem jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która weryfikuje dane finansowe zgłoszonych przedsiębiorstw, na zlecenie dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”.

Co niezwykle istotne, o wynikach rankingu nie decyduje głosowanie jury, ale twarde fakty. Aby otrzymać „Gazelę Biznesu 2017” firma musiała rozpocząć działalność przed 2014 r. i funkcjonować nieprzerwanie do dziś, w 2014 r. osiągnąć przychody w przedziale 3-200 mln oraz przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Prestiżowy tytuł jest więc znakiem rozpoznawczym dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

Uzyskane siódmy rok z rzędu wyróżnienie jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju firmy i dążenia do perfekcji. Świadczy również o dużym zaufaniu klientów, którzy od lat wybierają produkty i szkolenia INELO.

Dziękujemy!

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta