Francja – Finalny wzór zaświadczenia o delegowaniu oraz wytyczne w języku polskim

Inelo Inelo
Aktualności

flaga francuska

W dniu dzisiejszym na stronach francuskiego ministerstwa, został udostępniony finalny wzór zaświadczenia (Oddelegowanie pracownika realizującego transport drogą lądową i wodną w ramach realizacji świadczenia usług przez firmę przewozową):

Zaświadczenie o oddelegowaniu

W celu ułatwienia wypełniania wzoru zaświadczenia zamieszczamy również tłumaczenie w/w zaświadczenia o oddelegowaniu (Uwaga, kierowcę należy wyposażyć w wypełnione powyżej zaświadczenie w j. francuskim, tłumaczenie jest udostępnione w celach pomocniczych):

Tłumaczenie zaświadczenia o oddelegowaniu

W najbliższym czasie w oprogramowaniu 4Trans udostępnimy możliwość wypełnienia takiego zaświadczenia (wraz z tłumaczeniem), podobnie jak to ma miejsce w przypadku przepisów MiLoG.

W przypadku delegowania pracownika wewnątrz grupy lub poprzez agencje pracy, należy skorzystać z osobnych wzorów zaświadczenia, które są zamieszczone na stronie:

http://www.developpement-durable.gouv.fr/Formalites-declaratives,47857.html

Dodatkowo informujemy, że na tej samej stronie w dniu 28.06.2016  pojawiły się  pytania  i  odpowiedzi w języku  polskim dotyczące  przepisów wchodzących  w  życie od 01.07.2016 (stronę należy przesunąć w dół).

Najważniejsze informacje o wymaganych dokumentach po dniu 01.07.2016 znajdują się na naszej stronie internetowej:

https://inelo.pl/2016/06/20/istotne-informacje-dotyczace-placy-minimalnej-we-francji/

Informujemy również, że wynegocjowaliśmy dla firm transportowych posiadających aktualne oprogramowanie 4Trans Rozliczenia, specjalne warunki u rekomendowanego przez naszą firmę przedstawiciela na terytorium Francji. Posiadanie przedstawiciela jest niezbędne, aby delegować kierowców na teren Francji po 1 lipca 2016 oraz wypełnić zaświadczenie o delegowanie.

Dane kontaktowe do przedstawiciela mogą uzyskać Państwo od Regionalnych Managerów Sprzedaży lub Działu Obsługi Klienta: https://inelo.pl/kontakt/

Wszelkie dostępne informacje dotyczące zagadnienia rozliczania czasu pracy we Francji, przekazywane są podczas szkoleń organizowanych przez naszą firmę w całej Polsce. Lokalizacje najbliższych szkoleń dostępne są na stronie: http://szkoleniadlatransportu.pl/

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta