Eksperci VIAON prelegentami na POLSKIM FORUM TRANSPORTU

Inelo Inelo
Brak kategorii

Konferencja powstała w odpowiedzi na problemy i wyzwania, z którymi boryka się w ostatnim czasie branża transportowa. Na dwudniowym wydarzeniu podjęte zostaną kluczowe dla sektora transportu tematy.

EUROPA BARDZIEJ SOCJALNA!

W pierwszym panelu Europa bardziej socjalna prelegenci poruszą kwestie związane m.in. ze zmianami przepisów socjalnych oraz minimalnych wynagrodzeń w państwach Wspólnoty. Ten ostatni temat omówi Główny Ekspert OCRK – Łukasz Włoch w prezentacji Płaca minimalna w UE – praktyki kontrolne w wybranych państwach europejskich.

Podsumowaniem całego bloku tematycznego będzie debata dotycząca skutków dla branży transportowej inicjatyw dążących do poprawy i ujednolicenia warunków pracy w Unii, w której głos zabierze Bartosz Najman – Prezes OCRK i CEO VIAON. W pierwszym dniu forum uczestnicy rozmawiać będą także o przyszłości polskiego transportu i alternatywnych rynkach dla rodzimych przewoźników.

TRENDY W LOGISTYCE!

Drugi dzień konferencji w całości zarezerwowany został na omówienie najnowszych trendów w logistyce. W tej części forum o systemach telematyki i monitoringu opowie Kamil Korbuszewski, Dyrektor Działu Sprzedaży VIAON w prezentacji W jaki sposób nowoczesne narzędzia telematyczne wpływają na poprawę bezpieczeństwa kierowców zawodowych?

Szczegóły organizacyjne i zapisy dostępne są na stronie organizatora  konferencje.pb.pl/polskie-forum-transportu

Zapraszamy do udziału!

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta