4 Partners – Partner Biznesowy Grupy Inelo

Partner Biznesowy Grupy Inelo
Inelo Inelo
Aktualności

Kolejną firmą, którą mamy przyjemność przedstawić w ramach cyklu Partner Biznesowy Grupy Inelo jest 4 Partners – przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu, wyróżnione w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2021.

4 Partners świadczy usługi z zakresu transportu całopojazdowego, transportu częściowego, spedycji krajowej i zagranicznej, a także przewozu ładunków ekspresowych oraz towarów niebezpiecznych. Ważnym elementem działalności firmy jest również kompleksowa obsługa w zakresie czynności magazynowych.

 W ciągu ponad 10 lat działalności priorytetami 4 Partners niezmiennie pozostała terminowość, bezpieczeństwo i dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Jako Grupa Inelo cieszymy się, mogąc pomagać w realizacji tych celów. W ramach naszej współpracy dostarczyliśmy oprogramowanie 4Trans, które pozwala szybko i zgodnie z najnowszymi przepisami rozliczać i analizować czas pracy kierowców. Zapewniamy również wsparcie ekspertów OCRK, którzy pomagają w prawidłowej interpretacji przepisów, służą pomocą w nagłych sytuacjach i weryfikują proces rozliczania czasu pracy.

Dostarczając nasze rozwiązania staramy się maksymalnie ułatwiać pracę i wspomagać 4 Partners w dalszym rozwoju.

4 partners

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta