Nowy formularz zgłoszenia kierowców do MiLoG już dostępny!

Inelo Inelo
Aktualności

flaga niemieckaW dniu dzisiejszym została udostępniona aktualizacja do programu 4Trans, w której znajdą Państwo nowy formularz zgłoszeniowy dotyczący planowanego zaangażowania w Niemczech. Najważniejszą zmianą w formularzu jest nowa kolumna „Anzahl der Einsätze” oznaczająca planowaną ilość operacji transportowych w zgłaszanym okresie. Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez Niemiecką Służbę Celną wszelkie zgłoszenia powinny być realizowane na nowym wzorze.

Oprogramowanie 4Trans pozwoli w szybki sposób wypełnić formularz danymi oraz wydrukować go w formie przystępnej dla użytkownika (wraz z polskim tłumaczeniem). Formularz dostępny jest w menu Rozliczenia -> 253 Wjazdy i wyjazd z terytorium Niemiec pod opcją „Drukuj powiadomienie”.

Pobierz aktualizację 4Trans 4.2.3 – Update 3 >>>

flaga norweskaPragniemy również poinformować, że zbliżamy się do końca prac nad możliwością wyliczania należnego wynagrodzenia za czas pracy na terytorium Norwegii, w której od 1 lipca 2015 r. obowiązuje płaca minimalna dla kierowców pojazdów pow. 3,5 t wynosząca 158,32 NOK (74,79 zł*) za każdą godzinę pracy oraz dieta dzienna w wysokości 307 NOK (145,02 zł*). Wspomniana możliwość pojawi się w programie już na początku sierpnia.

*wg. kursu 1 NOK = 0,47 PLN

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta