GBox Assist App – innowacyjne rozwiązanie do zarządzania flotą pojazdów

Inelo Inelo
Aktualności

GBox Assist App – kompleksowy system zaprojektowany z myślą o szybkiej i wygodnej komunikacji z kierowcą, umożliwiający równocześnie stały monitoring realizacji zlecenia zarówno na komputerze jak i na telefonie. GBox Assist App pozwoli Ci mieć pełną kontrolę nad pojazdami oraz zlecaniami w firmie.

GBox Assist App – flota pojazdów pod kontrolą

W skład GBox Assit App wchodzi dobrze znane urządzenie GBox z dostępem do Panelu GBox Online, rozszerzone o dwie zintegrowane i współdziałające ze sobą aplikacje: GBox Drive oraz GBox Plan, które zostały dopasowane zarówno do potrzeb spedytora, jak i kierowcy. Dzięki przypisaniu właściwych funkcji, w oparciu o wykonywane przez każdą ze stron zadania, otrzymują oni dostęp do mobilnego rozwiązania, ułatwiającego codzienną pracę. Aplikacje w ramach GBox Assist App zostały opracowane i przetestowane przy współpracy z firmami transportowymi, co pozwoliło zaprojektować czytelny i łatwy w obsłudze interfejs przy zachowaniu wszystkich najważniejszych i niezbędnych funkcjonalności.

GBox Assist App – zarządzaj flotą za pomocą zintegrowanych narzędzi

GBox Assist App jest całościowym rozwiązaniem, które tworzą:

  • Dobrze znane i cenione na rynku urządzenie GBox, pozwalające śledzić pojazdy w czasie rzeczywistym, z uwzględnieniem analizy stylu jazdy, zdalnie sczytywać dane z karty kierowcy, monitorować aktywności poszczególnych kierowców, a także automatycznie rozliczać delegację i weryfikować ryczałty za nocleg.
  • Aplikacja mobilna GBox Drive przeznaczona dla naszych kierowców. Pozwala w prosty sposób odbierać zlecenia wysyłane przez spedytora oraz sprawdzać ich status, przesyłać dokumenty w postaci zdjęć, a także wyświetlać informacje na temat przewidywanego czasu realizacji zlecenia.
  • Aplikacja mobilna GBox Plan opracowana z myślą o spedytorach, umożliwia tworzenie zleceń, ich kontrole poprzez potwierdzenie wykonania przez kierowcę zadania, wyświetlanie informacji dotyczącej lokalizacji pojazdów, a także odbiór dokumentów przesyłanych przez kierowców.
  • Panel GBox Online dostępny z pozycji przeglądarki internetowej, umożliwiający lokalizację pojazdów, zarządzanie flotą oraz weryfikację pracy samochodów oraz kierowców.

Dowiedz się więcej o GBox Assist App i miej wszystko pod kontrolą, korzystając  z mobilnych narzędzi, wspomagających realizację zleceń transportowych.

GBox Assist App – zobacz więcej informacji >>>

 

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta