Czas na transport – zapraszamy do lektury pierwszego numeru kwartalnika, którego wydawcą jest VIAON.

Inelo Inelo
Aktualności

Z ogromną satysfakcją oddajemy w Państwa ręce pierwszy numer kwartalnika „Czas na transport”, którego wydawcą jest VIAON, wyłączny dystrybutor marek INELO, GBOX i OCRK.

Wychodząc naprzeciw potrzebom branży transportowej, przygotowaliśmy wyjątkową publikację dla profesjonalistów – kwartalnik Czas na transport, w którym będziemy poruszać najistotniejsze kwestie. W każdym numerze będziemy prezentować artykuły merytoryczne naszych Ekspertów, komentarze oraz publikacje prasowe pojawiające się regularnie w mediach branżowych oraz  ogólnopolskich, tj. Puls Biznesu, Dziennik Gazeta Prawna czy Rzeczpospolita.

Pierwszy numer naszego wydawnictwa poświęcony został kwestii bezpieczeństwa w transporcie. Na bazie badania przeprowadzonego wśród zawodowych kierowców przez GBOX, podjęliśmy się odpowiedzi na pytanie czy polscy kierowcy czują się bezpieczni.

Kwartalnik będzie dostępny w bezpłatnej wersji drukowanej, udostępnianej na naszym stoisku podczas konferencji i eventów branżowych oraz u naszych Regionalnych Managerów Sprzedaży.

Zapraszamy również do korzystania z wersji elektronicznej dostępnej poniżej.

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta