Branża transportowa w czasie pandemii koronawirusa – jak przetrwać trudny czas? Przeczytaj w nowym numerze Czasu na transport

Inelo Inelo
Brak kategorii

Początek 2020 roku to czas, kiedy świat mierzy się z globalnym kryzysem w postaci pandemii SARS CoV-2, która w znaczący sposób wpływa na każdy obszar europejskiej gospodarki, w tym również na transport drogowy. Aktualna sytuacja stwarza przedsiębiorcom wiele trudności, stawiając pytanie o przyszłość.

 

Branża transportowa w czasie pandemii koronawirusa

W nowym numerze kwartalnika Czas na transport, postanowiliśmy poświęcić miejsce koronawirusowi i jego oddziaływaniu na funkcjonowanie firmy transportowej, stawiając pytanie „Branża transportowa w czasie pandemii koronawirusa – jak przetrwać trudny czas?”. Łukasz Włoch, Główny Ekspert ds. Analiz i Rozliczeń, podpowie, jak postępować w sytuacji sprzeciwu wyjazdu w trasę kierowcy obawiającego się zarażenia koronawirusem, a także, co zrobić w sytuacji, jeżeli pracownik odmówi wykonania zadań służbowych, mimo ograniczenia przez pracodawcę zagrożenia. Ponadto ekspert Grupy Inelo odpowie na pytanie „Komu przysługuje dofinansowanie w ramach tarczy antykryzysowej i jakie warunki należy spełnić, aby z niego skorzystać?”.

Publikacje ekspertów i wywiad z przedstawicielem branży

Temat koronawirusa zajmuje znaczną część naszej uwagi, jednak  branża transportowa musi się mierzyć również z innymi problemami. Tradycyjnie w kwartalniku pojawiły się artykuły naszych ekspertów, w których m.in. analizie poddane zostało sprawozdanie Państwowej Inspekcji Pracy, przedstawiające rezultaty jej działań kontrolno-nadzorczych i prewencyjnych. Z przedstawionego raportu nasuwa się jeden podstawowy wniosek. Jaki? Zachęcamy do lektury. Ponadto podpowiadamy, jak poprawnie wpisywać symbole państw podczas rozpoczęcia pracy oraz jej zakończenia na tachografach montowanych do 15.06.2019 r. oraz na inteligentnych tachografach cyfrowych. Zmierzymy się również z tematem wypadku pracownika delegowanego, gdyż to właśnie kierowcy zawodowi, wykonując swoje obowiązki służbowe, często narażeni są na udział w zdarzeniach, w wyniku których doznają urazów lub ponoszą śmierć. Warto również chwilę poświęcić na wywiad z Tomaszem Popielarczykiem, specjalistą ds. transportu w AXO Logistyka, który wyjaśnia, dlaczego tak ważne jest zachowanie z Klientami relacji partnerskich. Okazuje się, że gorsze czasy można przetrwać dzięki stałym Klientom, którzy mają do nas pełne zaufanie.

Nowy numer kwartalnika Czas na transport wyłącznie w wersji elektronicznej

W związku aktualną sytuacją, w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i Klientów, podjęliśmy decyzję o udostępnieniu nowego numeru kwartalnika Czas na transport jedynie w wersji elektronicznej. Równocześnie miło nam poinformować, o zmianie szaty graficznej kwartalnika Czas na transport – wszystko po to, aby dostosować go do zmienionych logotypów, jak również, by jego lektura była jeszcze bardziej przyjazna w odbiorze. To, co się nie zmieniło, to wartościowe artykuły, pisane z myślą o naszych Czytelnikach.

Przypominamy – wersja elektroniczna Czasu na transport udostępniona jest wyłącznie czytelnikom newslettera INELO. Aby otrzymać dostęp do kwartalnika w wersji elektronicznej i unikalnych treści oraz porad, należy zostać naszym subskrybentem.

Nowy numer kwartalnika Czas na transport wyłącznie w wersji elektronicznej już 30 kwietnia.

Zapraszamy do subskrypcji

 

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta