Avatar
    ewelina-s 19 marca 2025

    Wprowadziłem nowego kierowcę do 4Trans. Po wgraniu odczytu z karty, na liście pracowników ten kierowca pojawia się dwukrotnie. Dlaczego dane zostały zdublowane?  Co zrobić w tej sytuacji?

    Wyżej opisana sytuacja ma miejsce, gdy użytkownik programu w pierwszej kolejności doda nowego pracownika w lokalizacji Dane podstawowe -> Pracownicy, a następnie do programu zostanie wgrany odczyt z karty kierowcy (który powoduje powstanie nowego rekordu z danymi odczytanymi bezpośrednio z karty).

    W takiej sytuacji należy usunąć pierwszy wpis (dodany ręcznie), a pozostałe dane kierowcy uzupełnić w ramach rekordu utworzonego podczas wgrywania odczytu z karty kierowcy.

    W związku z powyższym zalecamy, aby wstrzymać się z dodawaniem nowych pracowników do programu 4Trans do czasu wgrania pierwszego odczytu.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Chcesz zadać dodatkowe pytanie w tym temacie?