Wypełnianie zaświadczenia o oddelegowaniu na terenie Francji – 4Trans 4.4.1 Update 2

Inelo Inelo
Aktualności

flaga francuskaW wersji oprogramowania 4Trans 4.4.1 Update 2 dostępnej od dnia 04.07.2016 została dodana m.in. możliwość wypełniania „zaświadczenia o oddelegowaniu pracownika realizującego transport drogą lądową w ramach realizacji świadczenia usług przez firmę przewozową na terytorium Francji” oraz możliwość wprowadzania odcinków pracy na terytorium Francji. Więcej informacji o zmianach dostępnych jest na stronie: Zmiany w wersji 4Trans 4.4.1 Update 2

Dla ułatwienia pracy zaświadczenie jest tłumaczone na język polski, jak również przygotowaliśmy specjalną instrukcję jego wypełnienia. Instrukcja dostępna jest na stronie: Zmiany w wersji 4Trans 4.4.1 Update 2  Poniżej przedstawiamy przykładowe uzupełnione zaświadczenie z oprogramowania 4Trans moduł Rozliczeń (Menu główne -> Rozliczenia -> 253 Wjazdy i wyjazdy z terytorium innych Państw -> Drukuj zaświadczenie o oddelegowaniu Francja):

Pierwsza strona zaświadczenia

Zaświadczenie o delegowaniu pracownika do Francji (Przykład) >> KLIKNIJ I ZOBACZ

Aby delegować kierowców na teren Francji po 1 lipca 2016 oraz wypełnić w/w zaświadczenie niezbędne jest posiadanie przedstawiciela na terytorium Francji. Dla firm transportowych posiadających aktualne oprogramowanie 4Trans Rozliczenia wynegocjowaliśmy specjalne warunki u rekomendowanego przez naszą firmę przedstawiciela. Wszelkie informacje uzyskają Państwo od Regionalnych Managerów Sprzedaży lub Działu Obsługi Klienta: KONTAKT

W kolejnej wersji oprogramowania pojawi się możliwość wyliczenia wynagrodzenia za czas pracy na terytorium Francji. Planowana data wydania nowej wersji zawierającej taką funkcjonalność to 18 lipca 2016 r. Nowa wersja pozwoli na szybkie i proste rozliczenie wyrównania wynagrodzenia za miesiąc lipiec, które musi być rozliczone i wypłacone najpóźniej do końca sierpnia. Nowe funkcje będą automatycznie wyliczać czas pracy na terytorium Francji oraz wyrównanie do wynagrodzenia minimalnego na podstawie wprowadzonych wjazdów i wyjazdów kierowców, podobnie jak w przypadku rozliczania MiLoG.

inelo_logo-fixedWszelkie dostępne informacje dotyczące zagadnienia rozliczania czasu pracy we Francji, przekazywane są podczas szkoleń organizowanych przez naszą firmę w całej Polsce.

Lokalizacje najbliższych szkoleń dostępne są na stronie: www.szkoleniadlatransportu.pl

Inne ważne informacje dotyczące obowiązków odnośnie oddelegowania kierowców na terytorium Francji znajdą Państwo w poprzednich wiadomościach:

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta