NOWOŚĆ! GBOX Assist w wersjach językowych!

Inelo Inelo
Brak kategorii

Jak telematyka ułatwia współpracę z obcokrajowcem?

Zaawansowany system telematyczny GBOX Assist to rozwiązanie wspierające pracę polskiego przewoźnika oraz obcojęzycznego kierowcy. Obecnie posiada cztery wersje językowe: polską, rosyjską, ukraińską i angielską.  Dzięki GBOX Assist obcojęzyczny kierowca ma dostęp do:

  • bieżącej analizy czasu pracy kierowcy z uwzględnieniem obwiązujących przepisów
  • komunikacji tekstowej ze spedytorem
  • delegowanych zleceń spedycyjnych
  • nawigacji z uwzględnieniem atrybutów ciężarowych
  • informacji o niebezpiecznych parkingach, strefach płatnych, dostępnych w pobliżu stacjach flotowych itp.
  • skanowania i przesyłania dokumentów do spedytora

System telematyczny to także większe poczucie bezpieczeństwa właściciela firmy transportowej. Poza ułatwieniem pracy kierowcy pozwala na lokalizowanie pojazdu wraz z jego parametrami, dzięki czemu przedsiębiorca dokładnie wie, co dzieje się z jego pojazdem. Zdalne pobieranie danych z karty kierowcy bądź tachografu, automatyczne rozliczanie delegacji czy raport przekroczenia granic to dodatkowe funkcje systemu. Niezwykle usprawniają rozliczanie czasu pracy kierowców i dają gwarancję poprawności wyników.

Minimalizacja ryzyka

Zatrudnienie pracowników zagranicznych to z jednej strony rozwiązanie kłopotów z niedoborem kierowców na polskim rynku pracy, z drugiej strony ryzyko. Niedopełnienie procedur administracyjnych lub popełnienie przez kierowcę wykroczeń związanych np. z czasem pracy, może wiązać się z nałożeniem na przedsiębiorcę odczuwalnych kar finansowych. Są to kwoty niebagatelne. Potrafią sięgać przeciętnie od 4000 zł do 8000 zł. Inwestycja w odpowiedni system telematyczny znacząco minimalizuje ryzyko poniesienia kar finansowych. Daje poczucie bezpieczeństwa zarówno kierowcy, jak i właścicielowi firmy transportowej.

Zaktualizuj system GBOX Assist do najnowszej wersji

Posiadasz system GBOX Assist i chcesz go bezpłatnie zaktualizować, żeby posiadał wersje językowe?
Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta