TransLogistica Poland wróciło po rocznej przerwie

Inelo Inelo
Aktualności

Największe i najważniejsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla branży TSL jest już za nami. VIII edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie – TransLogistica Poland wróciło po rocznej przerwie.

To były intensywne 3 dni, które do centrum wystawowego EXPO XXI przyciągnęły wielu zainteresowanych odwiedzających oczekujących wymiany doświadczeń z pozostałymi uczestnikami oraz dyskusji z ekspertami z branży TSL.

Cieszmy się, że mogliśmy uczestniczyć w targach, spotkać się bezpośrednio z państwem i porozmawiać o wyzwaniach, możliwościach oraz wizjach rozwoju Państwa firmy w polskiej branży transportowej – szczególności w kontekście wejścia w życie kolejnych zapisów pakietu mobilności.

O potrzebie debaty na temat pakietu mobilności świadczy również duże zainteresowanie prelekcją naszego eksperta – Mateusza Włocha, który w trakcie swojego wystąpienia mówił o najważniejszych zmianach, które będą podyktowane wejściem w życie nowych przepisów mających regulować transport drogowy w ramach Unii Europejskiej.

Już teraz gorąco zachęcamy do zapisów i udziału w największej konferencji poświęconej pakietowi mobilności „Nowy ład transportowy 2022 – sprawdź, czy jesteś gotowy”. Szczegóły wydarzenia i rejestracja – konferencja.inelo.pl.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć podsumowującej nasz udział w TransLogistica Poland. Na kolejną edycję targów zapraszamy już za rok.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta