TachoScan Control przejmuje kontrolę na drogach Ukrainy

Inelo Inelo
Aktualności

Już wkrótce, dzięki rekomendacji polskiej inspekcji ITD, dostarczymy 78 licencji oprogramowania TachoScan Control dla Państwowej Inspekcji Bezpieczeństwa Transportu Lądowego Ukrainy (DSBT UkrTransBezpeka). To już 15 kraj europejski i 31 inspekcja korzystająca z autorskiego programu INELO.

DSBT UkrTransBezpeka  to niedawno utworzona instytucja kontrolna, powołana do życia przez Ministra Infrastruktury Ukrainy. Znaczącą rolę w jej powstaniu odegrała polska inspekcja ITD, zapewniając wsparcie w zakresie szkoleń inspektorów a także budowy struktury administracyjnej. 20 czerwca br. inspekcja otrzymała uprawnienia do kontroli transportu drogowego na terytorium Ukrainy. Opierając się na doświadczeniu i opinii inspekcji oraz służb kontrolnych z 14 krajów europejskich, spośród innych metod wykrywania naruszeń, DSBT UkrTransBezpeka wybrała program TachoScan Control.

TachoScan Control jest narzędziem dla służb kontrolnych, pozwalającym zarówno na analizę danych pod względem naruszeń czasu pracy kierowcy, jak i na zaawansowane wykrywanie manipulacji. Tworzony jest we współpracy z inspektorami z największych inspekcji europejskich. Rozwijając nasz program, od lat korzystamy z ich praktyki i doświadczenia zdobytego podczas kontroli na drogach Europy. Aktualnie pracuje na nim ponad 3500 inspektorów i funkcjonariuszy publicznych m.in z brytyjskiej DVSA, niemieckiej BAG czy polskiej ITD.

 

 

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta