Spotkania Transportowe jesień 2016

Inelo Inelo
Aktualności

Zapraszamy na bezpłatne konferencje dla firm transportowych, które już w najbliższych miesiącach odbędą się w: Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

spotkanie-transportowe-tsl-biznes-26-04-2016_5

 

Jesień 2016 obfituje w ciekawe bezpłatne konferencje dla transportu, na które serdecznie Państwa zapraszamy. Będą się Państwo mogli się z nami spotkać podczas poniższych Spotkań Transportowych organizowanych przez redakcję miesięczników TSL Biznes i Truck & Van.

  • 18 październik 2016 – Spotkanie Transportowe w Krakowie > REJESTRACJA
  • 27 październik 20016 – Spotkanie Transportowe we Wrocławiu > REJESTRACJA
  • 9 listopad 2016 – Spotkanie Transportowe w Warszawie – Trans Poland > REJESTRACJA

Jako partner konferencji firma będziemy dla Państwa dostępni na stoisku wystawienniczym INELO. Podczas trwania konferencji eksperci INELO będą odpowiadać na Państwa pytania miedzy innymi związane z rozliczaniem czasu pracy kierowców, płacą minimalną w Niemczech czy Francji, a także automatyzację rozliczania delegacji i zdalnymi odczytami kart kierowców. 

W trakcie prelekcji  Zdalne odczyty kart kierowców oraz najlepsze sposoby rozliczania delegacji z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi nasz przedstawiciel – Mateusz Włoch  (Ekspert ds. rozwoju i szkoleń w firmie Inelo) opowie możliwościach automatyzacji rozliczania delegacji i płacy minimalnej przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań jakim jest najnowszy produkt firmy Inelo – 4Trans Mobile.

Zapraszamy do spotkania z firmą INELO.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta