ROTRA-Targi Transportu Drogowego

Inelo Inelo
Brak kategorii

Targi, które odbędą się w dniach od 8-11 maja 2012 roku w Kielcach, organizowane są z myślą o producentach pojazdów użytkowych. Podczas tej imprezy prezentowane są samochody ciężarowe i dostawcze, naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe, zabudowy wywrotcze, kombi, vany, pojazdy specjalne oraz ich niezbędne wyposażenie.

Centra logistyczne i spedycyjne ze swoimi usługami zapoznają zwiedzających, którzy będą mogli również skorzystać z doradztwa technicznego i porad serwisowych związanych miedzy innymi z diagnostyką.

Miło nam będzie gościć Państwa na naszym stoisku (hala D, stoisko D-29), przy którym zapoznają się Państwo z naszą aktualną ofertą i proponowanymi przez nas rozwiązaniami, które z pewnością usprawnią zarządzanie Państwa firmą transportową. Dodatkowo nasi eksperci będą służyć pomocą odpowiadając na Państwa pytania z zakresu systemu satelitarnej lokalizacji GBOX.

Zapraszamy także na bezpłatną konferencję prowadzoną przez Eksperta firmy INELO (dawniej PC NET SERVICE) – „Inwestycja w oszczędności – jak właściwie dopasować system telematyczny do specyfiki pracy Twojej firmy?”, która odbędzie się 10 maja o godzinie 12:00, w sali konferencyjnej CK2.

Szczegóły konferencji dostępne będą na naszym stanowisku wystawienniczym.

ZAPRASZAMY!

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta