Pakiet mobilności – Pobierz E-book-a

Doskonale!

Właśnie stałeś się posiadaczem E-booka :)
Doskonale!

Właśnie stałeś się posiadaczem E-booka :)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Zagadnieniach telematyki i czasu pracy kierowców, odwiedź naszego bloga OCRK

 

Przejdź do bloga

OCRK Wsparcie

dla posiadaczy oprogramowania 4Trans

Usługa dla posiadaczy oprogramowania 4Trans lub firm, które chcą zakupić program 4Trans wraz z dodatkową opieką Ekspertów. W ramach usługi Klienci OCRK otrzymują wsparcie w kwestiach prawnych oraz w trakcie kontroli. Oferta obejmuje również pomoc w eliminowaniu problemów związanych z płacą minimalną i obsługę w przypadku roszczeń kierowców.

Doradztwo telefoniczne Szkolenia dla kierowców Wsparcie przy roszczeniach Aplikacja mobilna
OCRK Wsparcie

OCRK Premium

dla firm transportowych

Kompleksowa usługa dla firm transportowych daje pełne wsparcie w rozliczaniu czasu pracy kierowców. OCRK odpowiada na wszystkie potrzeby przedsiębiorstwa transportowego, zapewniając szkolenia, stałą opiekę ekspertów, całodobowy telefon interwencyjny, a to wszystko przy wsparciu najnowocześniejszych technologii informatycznych.

Innowacyjne raporty Kontrola ryzyka Informacje prawne Telefon interwencyjny 24/7
OCRK Premium

Szkolenia

Nasze szkolenia kierowane są do właścicieli przedsiębiorstw transportowych, logistyków, menadżerów flot oraz do każdego, kto zawodowo zajmuje się transportem i spedycją. W ramach oferty szkolimy Klientów i ich pracowników w zakresie wiedzy niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania firmy transportowej. Dodatkowo, Eksperci Inelo edukują kierowców w temacie przestrzegania norm czasu pracy, odpoczynku tygodniowego i dziennego oraz prawidłowej obsługi tachografów cyfrowych i analogowych.

Szkolenia dla kierowców
Szkolenia
Chcesz porozmawiać?

Spodobała Ci się wiedza naszych specjalistów i chciałbyś skorzystać z naszej oferty? Zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie z propozycją oferty.

    Sprawdź treść obowiązku informacyjnego