4Trans a płaca minimalna we Francji

Inelo Inelo
Aktualności

Płaca minimalna we Francji – dowiedz się jak 4Trans szybko i łatwo policzy to za Ciebie 

Oprogramowanie 4Trans dla firm transportowych potrafi rozliczyć w pełni nie tylko ewidencje czasu pracy kierowców oraz delegacje zgodnie z przepisami w Polsce, ale również płacę minimalną w takich Państwach jak Niemcy, Norwegia, czy wspomniana w tytule Francja. Jak to zrobić?

Wystarczy wprowadzić do programu te same dane, które musimy  wysłać do firm, które nas rozliczają, czyli:

  • Odczyty kart kierowców lub skany wykresówek
  • Daty wyjazdu/powrotu kierowcy z bazy oraz przekroczeń granic.

Na podstawie powyższych danych dobrze ustawione oprogramowanie 4Trans policzy zgodnie z przepisami należne pracownikowi wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, nocne oraz dyżury. Ważnym elementem, który program wykaże będzie ew. wyrównanie do wynagrodzenia minimalnego w innych krajach. Pod przyciskiem drukuj znajdziemy niezbędną do okazania podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy pełną ewidencje czasu pracy.

Przy prawidłowo ustawionym programie samo wyliczenie polskiej oraz niemieckiej lub francuskiej (w zależności od tego, gdzie wykonywaliśmy transport) ewidencji czasu pracy sprowadza się do kliknięcia w dwa przyciski „Wylicz” oraz „Drukuj”. Ustawienie programu zgodnie z zapisami w regulaminie, obwieszczeniu czy w umowie o pracę w poszczególnych firmach nie stanowi żadnej bariery, pomagają to zrobić nasi trenerzy podczas wdrożeń oraz szkoleń indywidualnych. Regularnie organizujemy też szkolenia otwarte w całej Polsce, na których przekazujemy aktualną wiedzę związaną z przepisami oraz praktykami kontrolnymi. Taką wiedzę przekazaliśmy w ciągu ostatniego roku ponad 5 tysiącom osób.

Nie tylko firmy transportowe decydują się na korzystanie z naszego oprogramowania. Bardzo często są to również firmy, które zaczynają lub poszerzają swoją działalność biznesową o usługi rozliczania czasu pracy. Potrafią one dostrzec paradoks, że pomimo iż temat samego rozliczania czasu pracy np. we Francji wydaje się bardzo skomplikowany, okazuje się, że samo rozliczenie posiadając odpowiednie oprogramowanie sprowadza się do kilku prostych kliknięć. W związku z tym w ostatnim czasie widzimy duży wzrost zainteresowania właśnie wersją usługową 4Trans. Osoby, które wybierają nasz system  biorą przykład z największych i najlepszych firm działających już na rynku, które w ramach miesięcznego abonamentu za każdego kierowcę tworzą niezbędne dla rozliczenia raporty, wykorzystując do tego wyłącznie oprogramowanie 4Trans firmy Inelo.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta