Partnerstwo strategiczne INELO – interLAN

Inelo Inelo
Brak kategorii

Wierzymy, że współpraca na polu technologicznym i marketingowym dwóch liderów w branży pozwoli na realizację obranego celu i dostarczenie na rynek TSL jeszcze lepszych produktów.

Firma interLAN to polski producent i wiodący dostawca oprogramowania klasy TMS dla firm transportowych i spedycyjnych oraz logistycznych. Flagowym produktem spółki jest interLAN SPEED – system do zarządzania firmą we wszystkich obszarach związanych z działalnością transportowo -spedycyjną i logistyczną.

Spółka INELO to lider wśród dostawców rozwiązań do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców. Ich uzupełnienie stanowi produkt  GBOX Assist zaawansowany system telematyczny, który stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie firm transportowych w zakresie komunikacji online z kierowcą.

Połączenie sił dwóch tak zaawansowanych i rozwojowych systemów powoduje, że otrzymujecie Państwo dostęp do jednego zintegrowanego rozwiązania, które działa zarówno po stronie biura, jak i samochodu. W wyniku podjętej współpracy:

  • produkty obu firm zostały zintegrowane w zakresie bazy danych kierowców i pojazdów
  • w taki sposób, aby informacje te były wprowadzane tylko w jednym programie.
  • procedury INELO dostarczają dane w zakresie czasu pracy kierowcy, które są następnie wykorzystywane do planowania w module Dyspozytora systemu interLAN SPEED.
  • możliwa jest komunikacja pomiędzy systemami dzięki której TMS SPEED dysponuje danymi o  pozycji, spalaniu pojazdu, czasie pracy kierowcy oraz statusach realizowanych zadań po stronie kierowcy.
  • system GBOX ASSIST po zasileniu danymi o zleceniach pozwala na nawigowanie kierowcy z uwzględnieniem przesłanego korytarza, a w konsekwencji raportowanie planowanych  i nieplanowanych zdarzeń.

Już wkrótce TMS interLAN SPEED:

  • będzie wyliczał ryczałt za nocleg dzięki informacjom otrzymanym z systemu 4TRANS odnośnie czasu pracy kierowcy,
  • dzięki integracji z 4TRANS zaliczy do wynagrodzeń kierowcy kwoty należne za dyżury, nadgodziny oraz pracę nocną.
  • będzie miał możliwość pobrania z systemu 4TRANS informacji o ostatnim odczycie karty kierowcy celem przypomnienia o kolejnym w terminarzu.

W celu uzyskania szerszych informacji zapraszamy Państwa do kontaktu.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta