• Polski
 • English
 • et

  etransport.pl to źródło wiedzy branży TSL i sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Znajdziesz tu informacje prasowe, bieżące zakazy ruchu na drogach Europy, mapę dobrych parkingów na których warto odpocząć, forum dyskusyjne – najobszerniejsza kopalnia wiedzy o branży, a także największą bazę ofert pracy dla kierowców, spedytorów i przewoźników, a nawet ciekawe przepisy na potrawy, które da radę przygotować na parkingu – kuchniakierowcy.pl. Poprzez konto w etransport.pl poznasz ciekawych ludzi, wymienisz fotografie i porozmawiasz na czacie, podzielisz się filmami, czy zabawnymi fotkami w dziale humoru.

  ATH-Logo

  Akademia Techniczno-Humanistyczna to publiczna szkoła wyższa powstała 1 października 2001 roku z przekształcenia istniejącej od 1969 roku filii Politechniki Łódzkiej. Kształci ona ponad 7200 studentów na kierunkach zarówno technicznych jak i humanistycznych. Obecnie uczelnia daje możliwość podjęcia nauki na 17 kierunkach ścisłych i humanistycznych I i II stopnia prowadzonych w ramach pięciu wydziałów, do których zalicza się: Wydział Budowy maszyn i Informatyki, Wydział Nauk o Materiałach i Środowisku, Wydział Zarządzania i Informatyki, Wydział Humanistyczno-Społeczny, Wydział Nauk o Zdrowiu.

  logo2

  Firma Soneta sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu – enova. Firmę tworzą specjaliści projektujący oprogramowanie od 20 lat. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wiedzy eksperckiej oraz kompetentnej obsłudze, firma odniosła sukces rynkowy.

  Ostatnie wpisy

  Facebook