Nowa funkcjonalność dla 4Trans Pro – Ranking kierowców

Inelo Inelo
Aktualności

Kilka miesięcy temu udostępniliśmy dla Państwa możliwość rozbudowania posiadanej wersji oprogramowania 4Trans do wersji PRO, optymalizującą rozliczanie czasu pracy kierowców. Dziś dokładamy kolejną funkcjonalność. 

4Trans PRO pozwala na nowatorski sposób rozliczanie premii w zagranicznych wynagrodzeniach minimalnych, automatyzację pracy osób rozliczających, ustawienia alertów czy wygodne wprowadzanie delegacji.

W dniu dzisiejszym w ramach 4Trans PRO udostępniliśmy nową funkcjonalność, która w znaczny sposób może poprawić organizację pracy w Waszych przedsiębiorstwach.

Nazwaliśmy to rozwiązanie „Rankingiem kierowców”.

Nowy raport pozwala osobom zarządzającym czasem pracy kierowców w przedsiębiorstwie na szybką, całościową analizę kierowców pod kątem najważniejszych parametrów, takich jak m.in. ilość przejechanych kilometrów, wykorzystany dostępny w danym okresie czas jazdy, stwierdzone naruszenia z uwzględnieniem BPN.

Ranking jest również doskonałym narzędziem do optymalizacji czasu pracy związanej z analizą nieprawidłowo zaznaczonych przez kierowców innych prac.

Tego typu informacje pozwalają spojrzeć całościowo na zatrudnianych kierowców i niemal natychmiast wskazują, w stosunku do których pracowników należy podjąć bardziej szczegółową analizę, co w znaczący sposób oszczędza czas osób zarządzających.

Dane przedstawione w raporcie będą idealną podstawową do stworzenia przejrzystego Regulaminu premiowania w firmie na podstawie wybranych parametrów (np. ilości przejechanych kilometrów – pozostając w zgodzie z obowiązującymi przepisami).

W dniu 21 maja o godzinie 10:00 zapraszamy na specjalną transmisję live na Facebook Inelo, w trakcie którego nasz ekspert opowie w jaki sposób działa ranking kierowców oraz jakie korzyści daje on firmie transportowej.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta