Moduł eco-driving – nowy punkt na mapie produktów i usług Grupy Inelo

Inelo Inelo
Aktualności

Trwająca pandemia koronawirusa, a także niedawno przyjęty Pakiet mobilności, w szczególności zapisy uderzające w Green Deal (Europejski Zielony Ład), skłaniają wielu przedsiębiorców do poszukiwań narzędzi i rozwiązań, które pozwolą utrzymać rentowność firm transportowych, a przede wszystkim zachować pozycję w tych niełatwych dla branży czasach. Z pomocą od Grupy Inelo przychodzi nowa funkcjonalność dla urządzeń GBox – Eco-driving, która pozwoli utrzymać flotę w optymalnym stanie, przy równoczesnym zapewnieniu oszczędności pieniędzy.

Czym jest Eco-driving?

Eco-driving to w skrócie styl jazdy, który wpływa na ograniczenie spalania, negatywnego wpływu na środowisko, a także obniżenie kosztów eksploatacji pojazdów. W efekcie redukujemy zużycie paliwa, często nawet o kilkanaście procent (nawet 20%), zwiększamy poziom bezpieczeństwa oraz oszczędzamy na naprawach pojazdów.

Nowa funkcjonalność Eco-driving w GBox  – same korzyści

Funkcjonalność Eco-driving, która dostępna jest w urządzeniach GBox, pozwala realizować założenia ekologicznej i ekonomicznej jazdy, przy równoczesnym dostępie do szczegółowych danych i raportów z poziomu Panelu GBox. Dzięki rozbudowanej i dostosowanej aplikacji webowej w łatwy i czytelny sposób, osoba odpowiedzialna w firmie transportowej może  zweryfikować potrzebne informacje, które mają bezpośredni wpływ na zużycie paliwa, a także podzespoły floty.

W panelu GBox Online użytkownik ma dostęp do 16 funkcjonalności, umożliwiających m.in.:

  • analizowanie zużycia paliwa, obrotów oraz postojów na włączonym silniku,
  • tworzenie rankingu kierowców, jeżdżących najbardziej i najmniej ekologicznie;
  • kontrolowanie ilości oszczędzonego paliwa na poziomie całej floty;
  • zestawienie pojazdów per kierowca;
  • utrzymanie swoją flotę w optymalnym stanie i oszczędzaj pieniądze.

Moduł Eco-driving  – zobacz wiecej informacji >>>


 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badan i Rozwoju: Szybka Ścieżka.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta