Spotkania Transportowe i Trans Poland

Inelo Inelo
Brak kategorii

Konferencje dla transportu 2016

Ostatni kwartał 2016 roku bogaty jest w bezpłatne   i jednocześnie bardzo interesujące konferencje dla transportu. Warto  zanotować  następujące  terminy w kalendarzu i wziąć udział w proponowanych wydarzeniach:

  • 18 październik 2016 – Spotkanie Transportowe w Krakowie >
  • 27 październik 20016 – Spotkanie Transportowe we Wrocławiu >
  • 9 listopad 2016 – Spotkanie Transportowe – Trans Poland >
  • 8-10 listopad 2016 – Targi branżowe Trans Poland w Warszawie >

UWAGA! Warunkiem bezpłatnego uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja online na stronach organizatorów (przy interesującym wydarzeniu kliknij w link „REJESTRACJA” i zapisz się na konferencję).

Zapraszamy do śledzia naszej sekcji WYDARZENIA. w której na bieżąco publikujemy informacje na temat godnych uwagi spotkań dla branży transportowej. Są to wydarzenia, na których mogą Państwo spotkać się z przedstawicielami firmy INELO.

GBOX Assist partner wydarzeń

Jako partner wydarzenia będziemy dla Państwa dostępni na stosiku wystawienniczym GBOX Assist. Podczas trwania konferencji eksperci INELO będą odpowiadać na Państwa pytania związane z wykorzystaniem w codziennej pracy systemów telematycznych takich jak GBOX Assist. Dla osób zainteresowanych zostaną także przedstawione możliwości systemu oraz najnowsze rozwiązania usprawniające pracę w firmie transportowej.

W trakcie prelekcji nasz przedstawiciel – Kamil Korbuwszewki (Kierownik Sprzedaży GBOX) opowie w jaki sposób można zautomatyzować proces rozliczania delegacji kierowców. Poruszony zostanie także temat weryfikacji miejsc noclegów kierowcy – co przekłada się na właściwe rozliczenie godzin kierowcy oraz właściwą wypłatę ryczałtów za nocleg. Dowiedz się więcej o systemie GBOX Assist

Konferencje dla transportu – szczegóły wydarzeń

  • Spotkanie Transportowe w Krakowie >
  • Spotkanie Transportowe we Wrocławiu >
  • Trans Poland >

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta