INELO zacieśnia współpracę międzynarodową z Ukrainą

Inelo Inelo
Aktualności

31.01.2019 r. została podpisana pierwsza umowa o rozpoczęciu współpracy INELO z największym stowarzyszeniem firm transportowych na Ukrainie reprezentowanym przez „Centrum naukowo-konsultacyjne AsMAP Ukraina Spółka z o.o.”

Do oficjalnego podpisania umowy doszło w siedzibie firmy Inelo w Bielsku-Białej. Umowę podpisali przedstawiciele INELO – Wiceprezes Zarządu Bartosz Najman i Członek Zarządu Marcin Stencel oraz Dyrektor NKC AsMAP Serhii Kokot. Jest to kolejny etap szeroko zakrojonej współpracy pomiędzy organizacjami. Od teraz wiedza, urządzenia oraz oprogramowanie z Bielska-Białej będą wspierać również przewoźników z Ukrainy.

W ramach dotychczasowej współpracy INELO na zaproszenie NKC AsMAP uczestniczyło m. in. w największych na Ukrainie targach TransUkraine w Kijowie oraz w spotkaniach branżowych we Lwowie. Natomiast delegacja z Ukrainy 22 i 23 stycznia 2019 r. w Warszawie brała aktywny udział w konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych z Białorusi BAMAP oraz firmę INELO.

Przedstawiciele NKC AsMAP po podpisaniu umowy przez dwa dni poszerzali swoją wiedzę o urządzeniach oraz oprogramowaniu wspomagającym pracę firm transportowych.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta