GBOX na Konferencji ZMPD w Dubiecku

Inelo Inelo
Brak kategorii

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce wraz z Podkarpackim Stowarzyszeniem Przewoźników i Spedytorów Drogowych z siedzibą w Rzeszowie zorganizowali 2 września 2014 roku w Dubiecku konferencję pt. „Czy transport na wschód jest bezpieczny”, w której swój czynny udział wzięła również marka GBOX.

Tematyka konferencji była mocno związana z kwestiami dotyczącymi aktualnej sytuacji w transporcie, bezpieczeństwa branży transportowej jak i ważnych zagadnień natury prawnej, gdzie nie zabrakło ożywionych dyskusji i wielu wniosków podjętych wspólnie z zebranym audytorium. Podkreślić należy, iż w konferencji brało udział wielu ważnych gości, w tym przedstawicieli Izby Celnej z Przemyśla, ASMAP Ukraina, Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego z Rzeszowa, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Kancelarii Prawnych z Hamburga i Wrocławia – których obecność miała kluczowy wpływ na rangę i ważność tego wydarzenia.

Konferencja w Dubiecku była również okazją do zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań wspomagających branżę transportową. Przedstawiciele marki GBOX podczas swojej prelekcji zaprezentowali zebranym uczestnikom innowacyjny system GBOX Assist, który wywołał spore zainteresowanie wśród audytorium. Wiele zadawanych pytań, przeprowadzonych rozmów jak i duża aktywność na stoisku, gdzie była możliwość obejrzenia i przetestowania urządzeń GBOX Assist, świadczyły o znacznym zainteresowaniu oferowanym systemem. Obecni podczas konferencji przedstawiciele marki GBOX najczęściej odpowiadali na pytania dotyczące komunikacji z kierowcami, nawigowania i planowania tras oraz zagadnień zarządzania i kontroli nad przestrzeganiem czasu pracy – w czym aktywnie wspiera kierowców system GBOX Assist.

Uwieńczeniem konferencji była wspólna kolacja wszystkich uczestników zorganizowana w otoczeniu uroczej aury parku zamkowego. Ożywione dyskusje pomiędzy gośćmi i specjalistami z branży transportowej świadczyły o sporym zainteresowaniu tematem konferencji, w którym swój udział aktywnie brali również przedstawiciele marki GBOX.

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta