• Polski
 • English
 • 2020.03.16 Piotr Pietrasina

  Komunikat koronawirus COVID-19

  Szanowni Klienci i Partnerzy,

  aktualnie świat mierzy się z globalnym kryzysem, który spowodowany jest pandemią koronawirusa COVID-19. Wydarzenia mają znaczący wpływ zarówno na branżę transportową, jak i nasze  organizacje i rodziny. Biorąc pod uwagę zalecenia  Głównego Inspektora Sanitarnego zadecydowaliśmy o oddelegowaniu większości pracowników do domów i wyposażeniu ich w narzędzia umożliwiające zdalne świadczenie pracy.

  Nasze działania wynikają z troski o zdrowie pracowników, ich rodziny, a także o bezpieczeństwo Państwa i Państwa najbliższych. Staramy się, aby chwilowe zmiany podyktowane bieżącą sytuacją były dla Państwa jak najmniej kłopotliwe. Niemniej, prosimy Państwa o wyrozumiałość, gdyż czas oczekiwania na kontakt telefoniczny, lub usługi zgłoszenia serwisowego może się okresowo wydłużyć. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i dokładamy wszelkich starań aby zrealizować dla Państwa usługi na najwyższym poziomie- umówione szkolenia z naszymi ekspertami, a także spotkania z handlowcami mogą odbywać się drogą online lub w porozumieniu z Państwem przełożymy je na przyszłe terminy. Do końca tygodnia większość pracowników będzie już pracowała w trybie home office i wszystkie czasowe utrudnienia powinny zostać rozwiązane.

  Sytuacja dynamicznie się zmienia i będziemy Państwa na bieżąco informować o kolejnych krokach i ewentualnych zmianach. Zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o sytuacji w transporcie.

  Szanowni Państwo, aby powstrzymać rozprzestrzeniania się zagrożenia musimy wszyscy wziąć odpowiedzialność za siebie i nasze otoczenie, dlatego sami będziemy w 100% i Państwa również zachęcamy do przestrzegania wszystkich zaleceń WHO i GIS.

  Z wyrazami szacunku,

  Zarząd Grupy Inelo

  Tagged:

  Ostatnie wpisy

  Facebook