• Polski
 • English
 • 2020.01.10 Piotr Pietrasina

  Inspekcje z Węgier i Belgii wybierają TachoScan Control

  Służby kontrolne z Węgier i Belgii wykupiły licencje na oprogramowanie TachoScan Control, tym samym z programu Inelo będzie korzystać już 40 inspekcji w Europie.

  W grudniu 2019 roku Węgierskie Ministerstwo Innowacji i Technologii, Departament Kontroli Ruchu Drogowego wykupiło 16 licencji. Natomiast do Federalnej Publicznej Służby Transportu w Belgii dostarczono 45 licencji TachoScan Control.

  Eksperci Inelo przeszkolili już 15 węgierskich inspektorów, tak aby w pełni mogli korzystać z możliwości oprogramowania. Obecnie w ramach tej instytucji, na Węgrzech kontrole wykonuje 80 inspektorów. W lutym br. zaplanowane jest również szkolenie dla inspektorów z Belgii.

  Dla każdego z krajów oprogramowanie zostało dostoswane do indywidualnych wymagań i będzie dostępne w ojczystym języku, umożliwiając inspektorom generowanie kar zgodnie z obowiązującym taryfikatorem i przepisami w danym kraju.

  Poszerzające się grono inspekcji korzystających z TachoScan Control potwierdza, że jest ono pierwszym wyborem dla europejskich organów kontrolnych. Przypominamy, że dzięki modułowi Tachoscan polskie firmy transportowe, rozliczające kierowców za pomocą programu 4Trans mogą weryfikować naruszenia w taki sam sposób, jak widzą je inspekcje w 21 krajach.

  Tagged: ,

  Ostatnie wpisy

  Facebook