• Polski
 • English
 • 2019.12.19 Inelo.pl

  200 zestawów GBOX Assist w ciężarówkach firmy Grabowski Furniture Logistic

  Firma Grabowski Furniture Logistic podpisała umowę kupna systemów marki GBOX. Kontrakt obejmuje aż 200 zestawów. Rozwiązania telematyczne Inelo, wiodącego producenta innowacyjnych narzędzi z zakresu nowoczesnych technologii dla transportu drogowego, będą wspierać pracowników Grabowski Furniture Logistic w ich codziennej pracy. Współpraca obu podmiotów przewidziana jest na okres pięciu lat z możliwością przedłużenia umowy.

   

  To dla nas kolejny bardzo ważny partner w biznesie. Cieszę się, że właściciele jednej z największych spółek spedycyjno-transportowych w Polsce docenili produkt i usługę Inelo. Stale doskonalimy nasze rozwiązania właśnie po to, by usprawniać pracę takich firm, których efektywność zależy między innymi od szybkiego kontaktu pomiędzy kierowcą, spedytorem i logistykiem.Nasz zaawansowany system lokalizacji GPS i monitoringu pojazdów pozwoli między innymi na dwukierunkową komunikację z kierowcą, przesyłanie dokumentów z pojazdu, informacje o aktualnych czynnościach kierującego ciężarówką, rozporządzanie zleceniami, analizę czasu pracy kierowcy, nawigację i kontrolowanie stanu paliwa. Jestem przekonany, że zaoferowane przez nas rozwiązania telematyczne długoterminowo wpłyną na optymalizację kosztów dzięki automatyzacji pracy i digitalizację wielu procesów – mówi Bartosz Najman, wiceprezes Inelo i Ogólnopolskiego Centrum Rozliczania Kierowców.

   

  Grabowski Furniture Logistic specjalizuje się w transporcie ładunków przestrzennych, zapewniając własne magazyny, środki transportu oraz pełną usługą logistyczną.  Podstawą działalności przedsiębiorstwa jest obsługa przewozów krajowych i zagranicznych, która od początku była ukierunkowana na usługi związane z branżą meblową.  Aktualnie realizowany jest transport całopojazdowy oraz drobnicowy w relacjach Polska – Niemcy, Austria, kraje Beneluksu wraz z kompleksową usługą  logistyczną – od bramy producenta, aż po dostawę do klienta końcowego. Grabowski Furniture Logistic to firma z ponad dwudziestoletnią historią o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i w Europie, która zatrudnia obecnie blisko 200 kierowców zawodowych i dysponuje obszerną bazą magazynową.

   

  Ostatnie wpisy

  Facebook