• Polski
 • English
 • 2018.03.20 Piotr Pietrasina

  INELO FIRMĄ SZKOLENIOWĄ ROKU 2018

  Jest nam ogromnie miło poinformować, że firma INELO w 2018 r. już po raz trzeci została doceniona i wyróżniona jako Laureat Godła Firma Szkoleniowa Roku.

  Prestiżowy certyfikat podkreśla silną pozycję INELO na rynku firm szkoleniowych. Jesteśmy zorientowani na klientów, dzięki czemu doskonale rozumiemy aktualne potrzeby i potrafimy sprostać ich oczekiwaniom. Nasi eksperci trzymają rękę na pulsie jeśli chodzi o wszystkie zmiany prawne dotyczące kierowców i całego sektora transportowego, dlatego udział w szkoleniach pozwala uczestnikom uporządkować i zaktualizować wiedzę dotyczącą czasu pracy kierowców, nowych lub przyszłych przepisów i problemów branży TSL.

  Dziękujemy za okazane zaufanie kolejny rok z rzędu i zapraszamy właścicieli, osoby zarządzające i pracowników firm transportowych do skorzystania z naszej oferty profesjonalnych szkoleń również w 2018 r.

  Aktualny harmonogram szkoleń dostępny jest na stronie www.szkoleniadlatransportu.pl

  Zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o zbliżających się wydarzeniach facebook.com/firmaINELO

  Tagged:

  Ostatnie wpisy

  Facebook