• Polski
 • English
 • 2018.03.07 Piotr Pietrasina

  Technologie w transporcie – konferencja Truck Business

  Tym razem po zastrzyk świeżej wiedzy przedstawicieli sektora TSL zapraszamy do Łodzi. O przyszłości transportu drogowego, nowych technologiach i rozwiązaniach dla transportu oraz nowinkach w branży porozmawiamy 15 marca w trakcie bezpłatnej konferencji Truck Business.

  Technologie w transporcie w Łodzi

  Tematem przewodnim wydarzenia będą „TECHNOLOGIE W TRANSPORCIE. Transport drogowy w nowej gospodarce cyfrowej”. Nowe technologie to zdaniem organizatorów i zaproszonych ekspertów recepta na nadchodzące zmiany na rynku krajowym i europejskim, uderzające m.in. w polskich przewoźników. Pozwolą utrzymać przewagę konkurencyjną poprzez optymalizację pracy firmy transportowej, oszczędność czasu i pieniędzy i lepsze pozyskiwanie klientów. Prelegenci przedstawią różne perspektywy ujęcia tematu – od szans i zagrożeń, jakie niesie ze sobą łatwiejszy dostęp do informacji (KREPTD, giełdy transportowe), poprzez nowoczesne systemy telematyczne i TMS aż po obecność przewoźnika w mediach społecznościowych.

  Eksperci VIAON o KREPTD i telematyce

  Na temat nowych technologii głos zabiorą także eksperci VIAON. Kamil Wolański – ekspert OCRK ds. Analiz i Rozliczeń w prelekcji KREPTD – wsparcie dla inspekcji, zagrożenie dla przewoźników” wyjaśni, w jaki sposób na poprawę dostępu do informacji o firmach transportowych i popełnianych przez kierowców naruszeniach wpłynęło uruchomienie w Polsce elektronicznego rejestru KREPTD. Kamil Korbuszewski, Dyrektor Działu Sprzedaży VIAON przedstawi korzyści płynące z wykorzystania technologii takich jak telematyka i oprogramowania do rozliczania czasu pracy kierowców w codziennej działalności przedsiębiorstwa transportowego. W prelekcji „Ile możesz zyskać na integracji telematyki i rozwiązań wspierających rozliczanie czasu pracy kierowców” wskaże atuty połączenia ze sobą tych systemów.

  Rozwiązania technologiczne w praktyce

  W specjalnej strefie przedstawiciele firm transportowych będą mogli przekonać się, jakie rozwiązania technologiczne proponują obecnie dostawcy usług i systemów dla branży TSL. Na stoisku VIAON – wyłącznego dystrybutora marek OCRK, INELO oraz GBOX, przedstawimy uczestnikom wydarzenia ofertę wspierającą zarządzanie i bezpieczeństwo w transporcie. Na wszystkich zainteresowanych czekać będą także tradycyjnie eksperci VIAON, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące rozliczania czasu pracy kierowców i telematyki w Strefie Eksperta VIAON.

  Konferencja odbędzie się 15 marca w mHotelu w Łodzi.

  Pełny program wydarzenia oraz rejestracja dostępne są na stronie Technologie w transporcie

  Zachęcamy do udziału!

  Tagged:

  Ostatnie wpisy

  Facebook