• Polski
 • English
 • 2018.03.01 Piotr Pietrasina

  Transport Manager Meeting w Katowicach

  Przed nami kolejna konferencja z cyklu Transport Manager Meeting. Już 6 marca w Katowicach na uczestników czekają najważniejsze dla branży transportowej tematy i najlepsi eksperci w kraju a wśród nich Mateusz Włoch, Ekspert ds. rozwoju i szkoleń i Romuald Stefański, Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży VIAON.

  6 marca spotkamy się w Katowicach

  Marcowe spotkanie skierowane do praktyków branży transportowej – managerów i właścicieli firm oraz do dostawców usług i rozwiązań dla sektora TSL, odbędzie się na Śląsku. Dla uczestników tej bezpłatnej konferencji zaplanowano cały dzień interesujących prelekcji z zakresu zarzadzania, prawa, finansów i techniki. Nie zabraknie najważniejszych dla branży tematów takich jak: KREPTD i dobra reputacja, ustawa RODO, unijna Dyrektywa 2014/47, zaświadczenia A1, rozliczanie ZUS i PIT oraz nowe technologie w transporcie.

  Prelekcje ekspertów VIAON

  Wśród prelegentów będą oczywiście eksperci reprezentujący dystrybutora VIAON oraz marki: OCRK, INELO i GBOX. O tym, jakie naruszenia mogą doprowadzić do utraty dobrej reputacji, jak zmiany w Ustawie o transporcie drogowym oraz uruchomienie rejestru KREPTD wpłynęły na częstotliwość kontroli ze strony inspekcji i co zrobić, jeśli w przypadku naszej firmy dojdzie do wszczęcia postępowania, opowie Ekspert ds. rozwoju i szkoleń – Mateusz Włoch, w prelekcji Dobra reputacja – za co i jak można stracić uprawnienia przewozowe? Z kolei Romuald Stefański, Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży VIAON przedstawi uczestnikom spotkania korzyści, jakie płyną z rozliczania czasu pracy kierowców z wykorzystaniem systemów telematycznych w prezentacji Ile możesz zyskać na integracji telematyki i rozwiązań wspierających rozliczanie czasu pracy kierowców.

  Strefa Eksperta VIAON

  Podczas przerw kawowo-networkingowych, uczestnicy konferencji na naszym stoisku będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami wspierającymi zarządzanie i bezpieczeństwo firm transportowych, dostępnymi w ofercie VIAON. Będzie to również czas na rozmowy branżowe z naszymi ekspertami i uzyskanie porad i odpowiedzi na pytania dotyczące rozliczania czasu pracy kierowców i telematyki w Strefie Eksperta VIAON.

  Konferencja odbędzie się 6 marca w Hotelu Novotel Katowice Centrum w godz. 9:00-18:00.

  Pełny program wydarzenia oraz rejestracja dostępne są na stronie Transport Manager Meeting.

  Zachęcamy do udziału!

  Tagged:

  Ostatnie wpisy

  Facebook