• Polski
 • English
 • 2018.01.31 Piotr Pietrasina

  Drugi numer kwartalnika Czas na transport już dostępny

  W aktualnym numerze kwartalnika Czas na transport, którego wydawcą jest VIAON, zajęliśmy się tematem utrudnień w pracy kierowcy zawodowego.

  W oparciu o przygotowane przez INELO raporty, odpowiemy na pytania, co najbardziej komplikuje wykonywanie zawodu kierowcy i jak istotne jest bezpieczeństwo. Podpowiemy też kierowcom i właścicielom firm transportowych, jak minimalizować te utrudnienia i poprawić komfort pracy. Wartościowych porad udzielą także zaproszeni do wywiadów eksperci zewnętrzni. Z rozmowy z byłbym dowódcą GROM-u dowiedzą się Państwo, jak reagować w sytuacji zagrożenia w trasie, a psycholog transportu wyjaśni, jak radzić sobie ze stresem na drodze i jakie predyspozycje oraz cechy osobowości powinien posiadać dobry kierowca.

  W drugim numerze naszego kwartalnika znajdą Państwo także artykuły naszych ekspertów, poświęcone najświeższym zmianom prawnym i problemom branży, takim jak budzący ostatnio emocje temat odmowy wydawania zaświadczeń A1 przez ZUS pracownikom ze Wschodu. Nie zabraknie również pożytecznych rozwiązań – jak zoptymalizować dokumenty wewnątrzzakładowe, czy w jaki sposób zaplanować 45-godzinne odpoczynki z korzyścią dla kierowcy i pracodawcy.

  Kwartalnik będzie dostępny w bezpłatnej wersji drukowanej, udostępnianej na naszym stoisku podczas konferencji i eventów branżowych oraz u naszych Regionalnych Managerów Sprzedaży.

  Zapraszamy również do korzystania z wersji elektronicznej dostępnej poniżej.


  Tagged:

  Ostatnie wpisy

  Facebook