• Polski
 • English
 • 2017.11.15 Inelo Admin

  TransPoland 2017 – relacja filmowa z targów

  Początkiem listopada w Warszawie odbyły się V Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland Translogistica. Dla sektora TSL to największe wydarzenie biznesowe w Środkowo-Wschodniej Europie. Tegoroczna edycja przyciągnęła rzeszę profesjonalistów zainteresowanych branżowymi nowinkami i zmianami prawnymi oraz ofertą ponad 190 wystawców z 22 państw.

  VIAON na targach

  Wśród wystawców nie mogło zabraknąć przedstawicieli marek INELO, OCRK i GBOX. Na stoisku marki VIAON ogromnym zainteresowaniem cieszył się Mobilny Punkt Konsultacyjny z poradami Eksperta na temat czasu pracy kierowców. Wartym uwagi stał się również konkurs, w którym zaprosiliśmy wszystkich do udzielenia odpowiedzi na pytanie „Co wpływa na bezpieczeństwo kierowców”. Wśród najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi wybraliśmy zwycięzców, których nagrodziliśmy słuchawkami Bluetooth oraz voucherami na szkolenia INELO.

  Konferencja

  Imprezą towarzyszącą targom była konferencja TSL Biznes z cyklu „Spotkania transportowe”. Nasi Eksperci poruszyli na niej ważne i aktualne zagadnienia. Kamil Wolański, Ekspert OCRK ds. Analiz i Rozliczeń przedstawił budzący ostatnio spore emocje temat „Czy kierowca z Ukrainy legalnie zatrudniony w Polsce powinien otrzymać zaświadczenie A1?”, a Kamil Korbuszewski, Dyrektor Działu Sprzedaży VIAON zaprezentował prelekcję „Zawód kierowca a bezpieczeństwo.”

  Dziękujemy za duże zainteresowanie i wartościowe rozmowy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z komentarzami naszych Ekspertów.

  Na naszym profilu Facebook udostępniamy również album zdjęć: Galeria Trans Poland 2017

   

  Ostatnie wpisy

  Facebook