• Polski
 • English
 • 2017.10.19 Piotr Pietrasina

  Spotkajmy się na Transport Manager Meeting!

  24 października 2017 w Warszawie odbędzie się kolejna konferencja Transport Manager Meeting. Wydarzenie dedykowane jest właścicielom firm transportowych,  logistykom i spedytorom oraz  osobom zarządzającym transportem, a także firmom dostarczającym rozwiązania dla  branży TSL. Tematem przewodnim  konferencji będą Praktyczne aspekty zarządzania transportem.

  W programie wydarzenia zaplanowano wiele interesujących prelekcji, poruszających ważne dla przedstawicieli sektora TSL kwestie. Wśród prelegentów znajdą się eksperci VIAON:

  • Kamil Korbuszewski Dyrektor Działu Sprzedaży VIAON w prelekcji Obszary optymalizacji kosztowej w firmie transportowej, podpowie w jaki sposób dokonać optymalizacji kosztowej
  • Łukasz Włoch przybliży uczestnikom nowe regulacje i nadchodzące zmiany związane z odpoczynkami tygodniowymi.

  Konferencja będzie również okazją do bezpośredniej rozmowy na tematy branżowe z naszymi ekspertami. W Strefie Eksperta VIAON uczestnicy wydarzenia będą mogli uzyskać bezpłatne porady i odpowiedzi na pytania z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców i telematyki. Zapoznają się także z rozwiązaniami wspierającymi zarządzanie i bezpieczeństwo firm transportowych, dostępnymi w ofercie VIAON – wyłącznego dystrybutora marek OCRK, INELO oraz GBOX.

  Konferencja odbędzie się 24 października w Hotelu Novotel Airport w Warszawie, w godz. 9:00-18:00.

  Program wydarzenia oraz rejestracja on line dostępne na stronie Transport Manager Meeting

  Do zobaczenia!

          Tagged: ,

  Ostatnie wpisy

  Facebook