• Polski
 • English
 • 2017.06.06 Piotr Pietrasina

  Zapraszamy na konferencję Transport Manager Meeting!

  VIAON – wyłączny dystrybutor INELO – zaprasza na konferencję Transport Manager Meeting, która odbędzie się 20 czerwca 2017r w Hotelu NOVOTEL AIRPORT w Warszawie.

  Tegoroczna konferencja, która odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa,  będzie próbą zmierzenia się z licznymi wyzwaniami przed którymi aktualnie stoi branża TSL.

  Eksperci VIAON – Sebastian Hunicz i Kamil Korbuszewskiw swojej prelekcji pod tytułem „Skuteczne rozwiązania problemów firm transportowych” opowiedzą o skutecznych metodach minimalizacji ryzyka związanego z tzw. czynnikiem ludzkim i ryzykiem popełniania błędów, czyli kwestiami najbardziej istotnymi w kontekście płacy minimalnej w krajach UE.

  Podczas prelekcji eksperci omówią również możliwości wspierania procesu rozliczenia czasu pracy kierowców przez systemy telematyczne, w tym m. in. zdalne odczytywanie i przesyłanie danych, raportowanie przekroczeń granic i czynności kierowcy.

  Wstęp na konferencję jest wolny.

  Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest rejestracja >> formularz zgłoszeniowy

  Serdecznie zapraszamy wszystkich tych przedstawicieli branży transportowej, którzy oczekują merytoryki na najwyższym poziomie.

    Tagged: ,

  Ostatnie wpisy

  Facebook