• Polski
 • English
 • 2017.05.16 Piotr Pietrasina

  Narodowe Forum Przewoźników i Menedżerów Transportu

  VIAONwyłączny dystrybutor INELO – zaprasza wszystkich Klientów na bezpłatną konferencję, która odbędzie się 31 maja 2017 w Ożarowie Mazowieckim.

  Forum przewoźników to przede wszystkim: • pierwsza w Polsce otwarta debata o dumpingu socjalnym w Europie, atakach na polskich kierowców i rentownym biznesie transportowym • mocny głos wszystkich najważniejszych organizacji branżowych – o sytuacji polskiej branży TSL w UE i nie tylko • o codzienności firmy transportowej w konkretach – merytoryka i praktyka – płaca minimalna, rekrutacja zawodowych kierowców, krótko i długoterminowe wyzwania przewoźnika i spedytora.

  Spośród wielu kwestii, które będą poruszane na konferencji, jedną z najistotniejszych jest kwestia płacy minimalnej, która od dłuższego czasu spędza sen z powiek polskim przewoźnikom. Od 1 stycznia 2015r. Republika Federalna Niemiec jako pierwsza wprowadziła wymóg rozliczania i wypłaty wynagrodzenia minimalnego dla kierowców wykonujących przewozy na terenie ich kraju. W ślad za nią poszły takie kraje jak: Francja, Norwegia, Włochy, Austria, Holandia. Przewidywane jest także wprowadzenie podobnych przepisów w innych krajach Unii Europejskiej w związku z koniecznością implementacji przepisów UE na gruncie krajowym, a dokładniej dyrektyw 2014/67/UE oraz 96/71/WE .

  W jaki sposób dobrze przygotować się do tych zmian? Jakie narzędzia wykorzystać, by zoptymalizować proces rozliczania czasu pracy kierowców a jednocześnie mieć gwarancję poprawności wyliczeń ?

  Na te pytania odpowiedzą eksperci VIAONSebastian Hunicz oraz Kamil Korbuszewski w prelekcji pt „Rozliczanie czasu pracy kierowców z wykorzystaniem systemów telematycznych.”

  Zapraszamy do wysłuchania głosu ekspertów oraz na nasze stoisko wystawiennicze. Szczegóły dotyczące konferencji TUTAJ

  Ostatnie wpisy

  Facebook