• Polski
 • English
 • 2016.12.28 Inelo.pl

  Włochy: obowiązek zgłoszenia pracowników delegowanych

  Flaga wloskaNa stronie internetowej włoskiego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej: http://www.lavoro.gov.it/notizie/Pagine/Distacco-Ue-al-via-la-nuova-procedura-per-la-comunicazione-di-distacco-dei-lavoratori-in-Italia.aspx ukazała się informacja iż, zgodnie z dekretem nr. 136/2016 zostaje wprowadzony obowiązek zgłoszenia pracowników delegowanych.

  Zgłoszenie pracowników delegowanych dokonywane jest drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: http://www.lavoro.gov.it/strumenti-e-servizi/Distacco-transnazionale/Pagine/default.aspx.

  Szczegóły dotyczące zgłaszania pracowników w sektorze transportowym wykonujących przewozy kabotażowe we Włoszech zostały opublikowane pod adresem: http://www.lavoro.gov.it/documenti-e-norme/normative/Documents/2016/INL-circolare-n3-comunicazione-preventiva-distacco-transnazionale-e-regime-sanzionatorio.pdf.

  Ogólne informacje dotyczące warunków delegowania pracowników do pracy na terenie Włoch znajdują się natomiast na stronie internetowej: www.distaccoue.lavoro.gov.it.

  Tagged: ,

  Ostatnie wpisy

  Facebook