• Polski
 • English
 • 2012.04.17 Piotr Pietrasina

  ROTRA-Targi Transportu Drogowego

  Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko wystawiennicze na tegorocznych Międzynarodowych Targach Transportu Drogowego, które odbędą się od 8-11 maja 2012 roku w Kielcach.

  Targi organizowane są z myślą o producentach pojazdów użytkowych. Podczas tej imprezy prezentowane są samochody ciężarowe i dostawcze, naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe, zabudowy wywrotcze, kombi, vany, pojazdy specjalne oraz ich niezbędne wyposażenie.

  Centra logistyczne i spedycyjne ze swoimi usługami zapoznają zwiedzających, którzy będą mogli również skorzystać z doradztwa technicznego i porad serwisowych związanych miedzy innymi z diagnostyką.

  Miło nam będzie gościć Państwa na naszym stoisku  (Hala D, stoisko D-29)  przy, którym zapoznają się Państwo z naszą aktualną ofertą i proponowanymi przez nas ciekawymi rozwiązaniami, które z pewnością usprawnią zarządzanie Państwa firmą transportową. Dodatkowo nasi eksperci będą służyć pomocą odpowiadając na Państwa pytania z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców oraz systemu satelitarnej lokalizacji GBOX.

  teren_tk_800

  Zapraszamy także na bezpłatne konferencje prowadzone przez najlepszych Ekspertów firmy INELO (dawniej PC NET SERVICE):

  11:00-12:00 – „Jak zminimalizować ryzyko przedsiębiorcy związane z kontrolą czasu pracy oraz roszczeniami pracowników za nieprawidłowo wypłacone wynagrodzenie”

  12:00-13:00 – „Inwestycja w oszczędności – jak właściwie dopasować system telematyczny do specyfiki pracy Twojej firmy?”

  Konferencje odbędą się 10 maja w sali konferencyjnej CK2

  Szczegóły konferencji dostępne będą na naszym stanowisku wystawienniczym.

  ZAPRASZAMY!

  Ostatnie wpisy

  Facebook