200 zestawów GBOX Assist w ciężarówkach firmy Grabowski Furniture Logistic

Inelo Inelo
Brak kategorii
Firma Grabowski Furniture Logistic podpisała umowę kupna systemów marki GBOX. Kontrakt obejmuje aż 200 zestawów. Rozwiązania telematyczne Inelo, wiodącego producenta innowacyjnych narzędzi z zakresu nowoczesnych technologii dla transportu drogowego, będą wspierać pracowników Grabowski Furniture Logistic w ich codziennej pracy. Współpraca obu podmiotów przewidziana jest na okres pięciu lat z możliwością przedłużenia umowy.

 

To dla nas kolejny bardzo ważny partner w biznesie. Cieszę się, że właściciele jednej z największych spółek spedycyjno-transportowych w Polsce docenili produkt i usługę Inelo. Stale doskonalimy nasze rozwiązania właśnie po to, by usprawniać pracę takich firm, których efektywność zależy między innymi od szybkiego kontaktu pomiędzy kierowcą, spedytorem i logistykiem.Nasz zaawansowany system lokalizacji GPS i monitoringu pojazdów pozwoli między innymi na dwukierunkową komunikację z kierowcą, przesyłanie dokumentów z pojazdu, informacje o aktualnych czynnościach kierującego ciężarówką, rozporządzanie zleceniami, analizę czasu pracy kierowcy, nawigację i kontrolowanie stanu paliwa. Jestem przekonany, że zaoferowane przez nas rozwiązania telematyczne długoterminowo wpłyną na optymalizację kosztów dzięki automatyzacji pracy i digitalizację wielu procesów – mówi Bartosz Najman, wiceprezes Inelo i Ogólnopolskiego Centrum Rozliczania Kierowców.

 

Grabowski Furniture Logistic specjalizuje się w transporcie ładunków przestrzennych, zapewniając własne magazyny, środki transportu oraz pełną usługą logistyczną.  Podstawą działalności przedsiębiorstwa jest obsługa przewozów krajowych i zagranicznych, która od początku była ukierunkowana na usługi związane z branżą meblową.  Aktualnie realizowany jest transport całopojazdowy oraz drobnicowy w relacjach Polska – Niemcy, Austria, kraje Beneluksu wraz z kompleksową usługą  logistyczną – od bramy producenta, aż po dostawę do klienta końcowego. Grabowski Furniture Logistic to firma z ponad dwudziestoletnią historią o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i w Europie, która zatrudnia obecnie blisko 200 kierowców zawodowych i dysponuje obszerną bazą magazynową.

 

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta